Endoskopy, zrkadlá

V našom internetovom obchode nájdete rôzne endoskopické kamery. Wöhler VE 200 je možné jednoducho pripojiť k mobilnému koncovému zariadeniu (napríklad smartfónom so systémom Android). Vyhotovené nahrávky je možné z koncového zariadenia jednoducho preposlať e-mailom. Vynikajúce snímky nového endoskopu Wöhler VE 400 HD umožňujú dôkladnú kontrolu dutín. O tie správne svetelné podmienky sa stará LED osvetlenie mini kamier. Wöhler VE 400 sa nabíja cez micro USB pripojenie a dáta sa ukladajú na SD kartu. Môžete tak jednoducho prenášať videá a obrázky.

Používaním moderných endoskopov je možnosť nahliadnuť do inak skrytého vnútorného  fungovania strojov a systémov, čo pomáha kontrolovat ich pravidelne s miernim úsilím (bez časovo náročnéj demontáže).

Je to ideálny nástroj pre údržbu a umožňuje uskutočniť cielené opravy a zabrániť väčšiemu poškodeniu. Táto kontrólna technologia je nielen obľúbená pri kontrolách nedostupných dutín (napr.: izolacia striech, dymovodov, umývadiel, kovů), ale tiež v iných oblastiach ako napr. servis motorových vozidiel.

Podkategórie

Počet produktov: 8

Zobrazené produkty: 1-8 z 8 položiek

Aktívne filtre