Inšpekčné kamery

INŠPEKČNÉ (REVIZNE/SERVISNÉ) KAMERY PRE VAŠE POUŽITIE.

Inšpekčné kamery vám poskytnú prehľad aj v ťažko dostupných alebo neprístupných miestach, ako aj v tmavých kútoch a miestnostiach.

Kanalizačné kamery Wöhler zasahujú takmer do všetkých neprístupných miest na dôkladnú analýzu. Pre veľmi malé, úzke alebo iné miesta, ktoré sú obzvlášť ťažko dostupné, nájdete vhodnú inšpekčnú kameru endoskopu v kategórii endoskopická kamera / WiFi endoskop (pre smartfóny iOS/Android). Tie sú podstatne výkonnejšie ako bežný USB endoskop. Inšpekčné kamery Wöhler pre neprístupné miesta, ako sú napríklad potrubné kamery, dostanete pripravené na použitie v kufri, ktorý je vhodný aj na prepravu inšpekčných zariadení na ich rôzne miesta počas dlhej doby.

Okrem miest, ktoré sú zvyčajne ťažko prístupné, ako sú kanalizácie, ponúka Wöhler aj ťahovú kameru VIS 500, jednoducho použiteľné zariadenie na prácu na streche: pomocou tohto kontrolného zariadenia možno analyzovať komíny a preskúmať problémové oblasti. Obrazové a video súbory, fotografie , zvukový záznam  sa potom ukladajú na dodané SD karty, prípadne priame preposielajú na vzdialené záznamové zariadenia a PC.

Podkategórie

Počet produktov: 10

Zobrazené produkty: 1-10 z 10 položiek

Aktívne filtre