Obsluha CNC frézky

Náplň práce:

▪ obsluha, seřizování a programování CNC frézky,

▪ zpětná kontrola kvality výrobků.

Požadujeme:

▪ vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy)

▪ zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou,

▪ znalost čtení výkresové dokumentace,

▪ znalost programování (Siemens výhodou),

▪ orientace v nástrojích pro produktivní frézování,

▪ komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů,

  technické myšlení.

Mechanik montáže jednoúčelových strojů

montáž jednoúčelových strojů,

▪ provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení,

▪ mechanik je přítomen od začátku procesu tvorby stroje, přes otestování, až po předání zákazníkovi.

Požadujeme:

▪ vzdělání technického směru,

▪ znalosti čtení výkresové dokumentace,

zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou,

▪ praxe v oboru vzduchotechniky, mechaniky, hydrauliky a elektra výhodou,

▪ svářečský průkaz výhodou,

▪ komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů, technické myšlení.

Dělník výroby kominických kartáčů

výroba kominických kartáčů a sluníček.

Požadujeme:

pečlivost, samostatnost, pracovitost.

Nabízíme:

▪ zaměstnání v prosperující společnosti,

▪ odpovídající finanční ohodnocení,

▪ zaučení, zaškolení,

▪ jednosměnný provoz,

▪ týden dovolené navíc,

▪ stravenkový paušál,

▪ přátelský kolektiv.

Nástup: ihned nebo po dohodě

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete se o ní dozvědět víc?

Zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail woehler@woehler.sk,
anebo nás kontaktujte na tel. čísle 565 349 014